Agriline » Машини за обработка на почвата » Машини за обработка на почвата од Австрија
Филтри -

Машини за обработка на почвата од Австрија

Резултати од пребарување: 134 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

134 огласа: Машини за обработка на почвата од Австрија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1.800 €
Слама култиватор
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање 3.6 м
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
2.490 €
Слама култиватор
Година 1995 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Kirchdorf
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
6.290 €
Пружинеста фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Zwettl
Контактирајте го продавачот
6.700 €
Реверзибилен плуг
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Zwettl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Attnang-Puchheim
Контактирајте го продавачот
1.650 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Hinzenbach
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Реверзибилен плуг
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Zwettl
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Реверзибилен плуг
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Großpersdorf
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Hinzenbach
Контактирајте го продавачот
1.100 €
Запчеста фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Zwettl
Контактирајте го продавачот
4.900 €
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
6.490 €
Диск брана
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Zwettl
Контактирајте го продавачот
28.290 €
Реверзибилен плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Wiener Neustadt
Контактирајте го продавачот
2.550 €
Мулчер за трактор
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Zwettl
Контактирајте го продавачот
4.999 €
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Attnang-Puchheim
слама култиватор Becker SAATBEETKOMBINATION 3,8M PRIVATVK 0664/6272587 слама култиватор Becker SAATBEETKOMBINATION 3,8M PRIVATVK 0664/6272587
2
Контактирајте го продавачот
980 €
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
слама култиватор QUIVOGNE VIBROCULTEUR 5M PRIVATVK слама култиватор QUIVOGNE VIBROCULTEUR 5M PRIVATVK слама култиватор QUIVOGNE VIBROCULTEUR 5M PRIVATVK
3
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Слама култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Мулчер за трактор
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
1.190 €
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Zwettl
рото брана RAU PRIVATVK 0664/6272587 рото брана RAU PRIVATVK 0664/6272587 рото брана RAU PRIVATVK 0664/6272587
3
Контактирајте го продавачот
2.300 €
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
7.800 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Hinzenbach
Контактирајте го продавачот
4.800 €
Пружинеста фреза
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
2.950 € Без ДДВ
Подривач
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Hinzenbach
Контактирајте го продавачот
4.900 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
6.800 € Без ДДВ
Пружинеста фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Hinzenbach
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 134 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се