Филтри -

Машини за обработка на почвата Ziegler

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Машини за обработка на почвата Ziegler

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
култиватор Ziegler combi expert 5001 култиватор Ziegler combi expert 5001
2
Контактирајте го продавачот
15.800 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, De-46325 Borken
Контактирајте го продавачот
37.950 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, De-46325 Borken
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, De-46325 Borken
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Диск брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Рото брана
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Австрија, At-2100 Korneuburg
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Диск брана
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Австрија, At-2100 Korneuburg
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Слама култиватор
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
15.750 €
Диск брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, De-46325 Borken
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се