Филтри -

Машини за обработка на почвата Zeppelin од Шпанија

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

27 огласа: Машини за обработка на почвата Zeppelin од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.260 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 90 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 2 м
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
7.865 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
рото фреза Zeppelin ESROT180Z рото фреза Zeppelin ESROT180Z
2
Контактирајте го продавачот
2.722,50 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Потребна сила на трактор 60 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Длабочина на обработка 12 мм Потребна сила на трактор 70 кс
Година 03/2013 Километража Ширина на опфаќање 2.2 м
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
2.541 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
рото фреза Zeppelin  LIGERA 125ZV рото фреза Zeppelin  LIGERA 125ZV рото фреза Zeppelin  LIGERA 125ZV
3
Контактирајте го продавачот
1.903,33 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Потребна сила на трактор 20 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 1.2 м
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
рото фреза Zeppelin  GAMA LIGERA 135ZV рото фреза Zeppelin  GAMA LIGERA 135ZV рото фреза Zeppelin  GAMA LIGERA 135ZV
3
Контактирајте го продавачот
1.923,90 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
рото фреза Zeppelin GAMA LIGERA 105ZV рото фреза Zeppelin GAMA LIGERA 105ZV рото фреза Zeppelin GAMA LIGERA 105ZV
3
Контактирајте го продавачот
1.836,78 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
рото фреза Zeppelin GAMA LIGERA 115ZV рото фреза Zeppelin GAMA LIGERA 115ZV рото фреза Zeppelin GAMA LIGERA 115ZV
3
Контактирајте го продавачот
1.869,45 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Потребна сила на трактор 20 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 1.1 м
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
рото фреза Zeppelin  95ZV GAMA LIGERA рото фреза Zeppelin  95ZV GAMA LIGERA рото фреза Zeppelin  95ZV GAMA LIGERA
3
Контактирајте го продавачот
1.754,50 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
6.413 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање 2.4 м
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
11.495 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
3.388 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање 1 м
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
4.598 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
2.413,95 € Со вклучен ДДВ
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
2.722,50 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 30 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 1.25 м
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
4.821,85 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање 1.25 м
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
7.865 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
2.843,50 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 60 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 1.55 м
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
4.114 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
5.747,50 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
7.078,50 € Со вклучен ДДВ
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
4.144,25 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
3.061,30 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 90 кс
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се