Филтри -

Машини за обработка на почвата Zagroda од Германија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Машини за обработка на почвата Zagroda од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
2.512 €
Аератор за тревник
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Gross-Umstadt
нови аератор за тревник Zagroda WIESENEGGE 5SH/4 нови аератор за тревник Zagroda WIESENEGGE 5SH/4
2
Контактирајте го продавачот
2.268 €
Аератор за тревник
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Gross-Umstadt
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови аератор за тревник Zagroda WIESENEGGE 6SH/4
1
Контактирајте го продавачот
2.184 €
Аератор за тревник
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Gross-Umstadt
нови аератор за тревник Zagroda WIESENEGGE 3S/4
1
Контактирајте го продавачот
1.176 €
Аератор за тревник
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Gross-Umstadt
нови аератор за тревник Zagroda WIESENEGGE 2,0 M нови аератор за тревник Zagroda WIESENEGGE 2,0 M
2
Контактирајте го продавачот
504 €
Аератор за тревник
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Gross-Umstadt
нови аератор за тревник Zagroda WIESENEGGE 4SH/4 mech нови аератор за тревник Zagroda WIESENEGGE 4SH/4 mech нови аератор за тревник Zagroda WIESENEGGE 4SH/4 mech
3
Контактирајте го продавачот
1.596 €
Аератор за тревник
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Gross-Umstadt
нови аератор за тревник Zagroda WIESENEGGE 5,0 STRIE нови аератор за тревник Zagroda WIESENEGGE 5,0 STRIE
2
Контактирајте го продавачот
3.025 €
Аератор за тревник
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Gross-Umstadt
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Zagroda GROßFEDERZINKENEGGE 400CM V-Ring-Walze нови машина за подготовка на почвата за сеидба Zagroda GROßFEDERZINKENEGGE 400CM V-Ring-Walze
2
Контактирајте го продавачот
8.823 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Gross-Umstadt
нови аератор за тревник Zagroda WIESENEGGE 6SH/4 нови аератор за тревник Zagroda WIESENEGGE 6SH/4
2
Контактирајте го продавачот
3.361 €
Аератор за тревник
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Gross-Umstadt
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се