Филтри -

Машини за обработка на почвата ZME

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата ZME: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Запчеста фреза
Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Днепропетровск
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Длабочина на обработка 450 мм Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Украина, Дніпро́
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Земјоделски валјак
Капацитет 9 ха/час Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 15 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Днепропетровск
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се