Филтри -

Машини за обработка на почвата ZIEGLER од Германија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата ZIEGLER од Германија: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Култиватор
Година 2021-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-46325 Borken
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
23.950,42 €
Диск брана
Година 2017-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-46325 Borken
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
8.300 €
Диск брана
Година 2020-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-46325 Borken
E-FARM.COM
6 години на Agriline
култиватор ZIEGLER combi expert 5001 култиватор ZIEGLER combi expert 5001
2
Контактирајте го продавачот
15.800 €
Култиватор
Година 2022-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-46325 Borken
E-FARM.COM
6 години на Agriline
култиватор ZIEGLER combi expert 5001 култиватор ZIEGLER combi expert 5001
2
Контактирајте го продавачот
15.800 €
Култиватор
Година 2022-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-46325 Borken
E-FARM.COM
6 години на Agriline
култиватор ZIEGLER field profi 4002 култиватор ZIEGLER field profi 4002 култиватор ZIEGLER field profi 4002
3
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Култиватор
Година 2018-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-77839 Lichtenau
E-FARM.COM
6 години на Agriline
диск брана ZIEGLER disc master pro 3002 диск брана ZIEGLER disc master pro 3002 диск брана ZIEGLER disc master pro 3002
3
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Диск брана
Година 2020-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-77839 Lichtenau
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
23.950 €
Диск брана
Година 2017-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-46325 Borken
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
15.750,42 €
Диск брана
Година 2021-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-46325 Borken
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се