Филтри -

Машини за обработка на почвата ZEPPELIN од Шпанија

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

24 огласа: Машини за обработка на почвата ZEPPELIN од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
рото фреза ZEPPELIN ESROT180Z рото фреза ZEPPELIN ESROT180Z
2
Контактирајте го продавачот
2.722,50 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Потребна сила на трактор 60 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Длабочина на обработка 12 мм Потребна сила на трактор 70 кс
Година 03/2013 Километража Ширина на опфаќање 2.2 м
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
2.541 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
рото фреза ZEPPELIN  LIGERA 125ZV рото фреза ZEPPELIN  LIGERA 125ZV рото фреза ZEPPELIN  LIGERA 125ZV
3
Контактирајте го продавачот
1.903,33 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Потребна сила на трактор 20 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 1.2 м
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
рото фреза ZEPPELIN GAMA LIGERA 115ZV рото фреза ZEPPELIN GAMA LIGERA 115ZV рото фреза ZEPPELIN GAMA LIGERA 115ZV
3
Контактирајте го продавачот
1.869,45 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Потребна сила на трактор 20 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 1.1 м
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
рото фреза ZEPPELIN  GAMA LIGERA 135ZV рото фреза ZEPPELIN  GAMA LIGERA 135ZV рото фреза ZEPPELIN  GAMA LIGERA 135ZV
3
Контактирајте го продавачот
1.923,90 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
рото фреза ZEPPELIN  95ZV GAMA LIGERA рото фреза ZEPPELIN  95ZV GAMA LIGERA рото фреза ZEPPELIN  95ZV GAMA LIGERA
3
Контактирајте го продавачот
1.754,50 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
рото фреза ZEPPELIN GAMA LIGERA 105ZV рото фреза ZEPPELIN GAMA LIGERA 105ZV рото фреза ZEPPELIN GAMA LIGERA 105ZV
3
Контактирајте го продавачот
1.836,78 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
6.413 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање 2.4 м
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
11.495 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
3.388 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање 1 м
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
2.722,50 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 30 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 1.25 м
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
4.598 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
2.843,50 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 60 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 1.55 м
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
4.821,85 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање 1.25 м
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
5.747,50 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
7.865 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
2.413,95 € Со вклучен ДДВ
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
3.049,20 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 50 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 1.72 м
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
4.428,60 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
4.144,25 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
4.114 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
3.061,30 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 90 кс
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се