Филтри -

Машини за обработка на почвата ZEPPELIN

Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

31 огласа: Машини за обработка на почвата ZEPPELIN

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
мулчер за трактор ZEPPELIN ES мулчер за трактор ZEPPELIN ES
2
Контактирајте го продавачот
2.600 € Без ДДВ
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање 1.72 м
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
мулчер за трактор ZEPPELIN ESTRDESP155ZMZ мулчер за трактор ZEPPELIN ESTRDESP155ZMZ
2
Контактирајте го продавачот
2.390 € Без ДДВ
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање 1.52 м
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
2.200 € Без ДДВ
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
подривач ZEPPELIN SUBSOLADOR 1 PUA MOD  ESSUBSDZ
1
Контактирајте го продавачот
502 € Без ДДВ
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
рото фреза ZEPPELIN  ESR
1
Контактирајте го продавачот
2.739 € Без ДДВ
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
реверзибилен плуг ZEPPELIN ESAR04Z
1
Контактирајте го продавачот
720 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
3.550 € Без ДДВ
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
1.450 € Без ДДВ
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
подривач ZEPPELIN ESR13Z
1
Контактирајте го продавачот
896 € Без ДДВ
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
диск брана ZEPPELIN ESGRADA12Z
1
Контактирајте го продавачот
1.450 € Без ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
диск брана ZEPPELIN ESGRADA20Z
1
Контактирајте го продавачот
1.690 € Без ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
рото брана ZEPPELIN MOD ESGRADAROT175Z
1
Контактирајте го продавачот
2.050 € Без ДДВ
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
750 € Без ДДВ
Рамнач на земја
Потребна сила на трактор 40 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
1.380 € Без ДДВ
Рото фреза
Длабочина на обработка 90 мм
Година Километража Ширина на опфаќање 0.9 м
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
1.850 € Без ДДВ
Рото фреза
Потребна сила на трактор 25 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 1.3 м
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
подривач ZEPPELIN ESSUBSJ35
1
Контактирајте го продавачот
1.660 € Без ДДВ
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
подривач ZEPPELIN ESARO5Z
1
Контактирајте го продавачот
2.590 € Без ДДВ
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
диск брана ZEPPELIN ESGRADA16Z
1
Контактирајте го продавачот
1.590 € Без ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 1.4 м
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
рото фреза ZEPPELIN ESR
1
Контактирајте го продавачот
2.506 € Без ДДВ
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
1.870 € Без ДДВ
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
мулчер за трактор ZEPPELIN ESTR175Z
1
Контактирајте го продавачот
1.476 € Без ДДВ
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
1.840 € Без ДДВ
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
3.740 € Без ДДВ
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
подривач ZEPPELIN ESSUBSJ55
1
Контактирајте го продавачот
2.686 € Без ДДВ
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
1.808 € Без ДДВ
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се