Филтри -

Машини за обработка на почвата YETTER од Украина

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата YETTER од Украина: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 22.570 €
Рото брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
10.700 US$ EUR ≈ 10.980 €
Рото брана
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 12.5 м
Украина, Тернополь
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
9.500 US$ EUR ≈ 9.746 €
Рото брана
Потребна сила на трактор 95 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
13.500 US$ EUR ≈ 13.850 €
Рото брана
Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
13.500 US$ EUR ≈ 13.850 €
Рото брана
Потребна сила на трактор 90 кс Работна брзина 15 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање 6.4 м
Украина, Полтава
Контактирајте го продавачот
6.100 US$ EUR ≈ 6.258 €
Рото брана
Потребна сила на трактор 75 кс
Година 2015 Километража 777 м/ч Ширина на опфаќање 4.5 м
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
6.100 US$ EUR ≈ 6.258 €
Рото брана
Длабочина на обработка 50 мм Потребна сила на трактор 50 кс Работна брзина 15 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Украина, Кропивницький
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се