Филтри -

Машини за обработка на почвата YETTER

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата YETTER: 17 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање 6.4 м
Украина, Полтава
Контактирајте го продавачот
15.500 US$ EUR ≈ 14.870 €
Рото брана
Длабочина на обработка 50 мм Потребна сила на трактор 80 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Кировоград
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
24.304 US$ EUR ≈ 23.310 €
Рото брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 9.14 м
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
30.452 US$ EUR ≈ 29.210 €
Рото брана
Потребна сила на трактор 110 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 12.5 м
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
15.600 US$ EUR ≈ 14.960 €
Рото брана
Потребна сила на трактор 60 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 6.4 м
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
26.473 US$ EUR ≈ 25.390 €
Рото брана
Потребна сила на трактор 95 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 10.5 м
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
15.500 US$ EUR ≈ 14.870 €
Рото брана
Потребна сила на трактор 90 кс Работна брзина 15 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
13.500 US$ EUR ≈ 12.950 €
Рото брана
Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
4.900 US$ EUR ≈ 4.700 €
Рото брана
Потребна сила на трактор 70 кс
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 6.4 м
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
13.500 US$ EUR ≈ 12.950 €
Рото брана
Потребна сила на трактор 95 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
6.100 US$ EUR ≈ 5.851 €
Рото брана
Потребна сила на трактор 75 кс
Година 2015 Километража 777 м/ч Ширина на опфаќање 4.5 м
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 9.14 м
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3.66 м
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
9.500 US$ EUR ≈ 9.113 €
Рото брана
Длабочина на обработка 50 мм Потребна сила на трактор 80 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
6.100 US$ EUR ≈ 5.851 €
Рото брана
Длабочина на обработка 50 мм Потребна сила на трактор 50 кс Работна брзина 15 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Украина, Кропивницький
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се