Филтри -

Машини за обработка на почвата Wirax

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Машини за обработка на почвата Wirax

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1.405 €
Плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Choroszcz
вадач на компир Wirax RIDGER вадач на компир Wirax RIDGER вадач на компир Wirax RIDGER
3
Контактирајте го продавачот
494 €
Вадач на компир
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 1.5 м
Полска, Choroszcz
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
рото фреза Wirax
1
Контактирајте го продавачот
1.150 US$ EUR ≈ 1.058 €
Рото фреза
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Gorniki
Контактирајте го продавачот
1.313 €
Рото фреза
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 1.6 м
Полска, Choroszcz
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се