Филтри -

Машини за обработка на почвата Wil-Rich од Украина

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

16 огласа: Машини за обработка на почвата Wil-Rich од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 16.560 €
Култиватор
Потребна сила на трактор 135 кс
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
36.000 US$ EUR ≈ 33.120 €
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 13 м
Украина, Кировоград
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
22.900 US$ EUR ≈ 21.070 €
Култиватор
Потребна сила на трактор 150 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 27.600 €
Култиватор
Потребна сила на трактор 280 кс
Година 2013 Километража 1 м/ч Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
23.000 US$ EUR ≈ 21.160 €
Култиватор
Длабочина на обработка 160 мм Потребна сила на трактор 220 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 10.5 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
27.000 US$ EUR ≈ 24.840 €
Култиватор
Длабочина на обработка 160 мм Потребна сила на трактор 300 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 12.5 м
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
8.000 US$ EUR ≈ 7.361 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 70 мм
Година 01/2009 Километража Ширина на опфаќање 9.34 м
Украина, с. Великая Александровка
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.000 €
Култиватор
Длабочина на обработка 160 мм Потребна сила на трактор 250 кс
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 10.5 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Длабочина на обработка 150 мм
Година Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина, Poltava
култиватор Wil-Rich
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Потребна сила на трактор 200 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.400 €
Култиватор
Длабочина на обработка 160 мм Потребна сила на трактор 180 кс Работна брзина 12 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
42.000 US$ EUR ≈ 38.650 €
Култиватор
Длабочина на обработка 160 мм Потребна сила на трактор 320 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 2010 Километража 500 м/ч Ширина на опфаќање 13.5 м
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
29.000 US$ EUR ≈ 26.680 €
Култиватор
Длабочина на обработка 160 мм Потребна сила на трактор 210 кс Работна брзина 12 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 8.5 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
18.500 US$ EUR ≈ 17.020 €
Култиватор
Потребна сила на трактор 150 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
17.000 US$ EUR ≈ 15.640 €
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Кировоград
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се