Филтри -

Машини за обработка на почвата Wibergs

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата Wibergs: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 190,60 € SEK 2.000 SEK
Пружинеста фреза
Година Километража Ширина на опфаќање 8 м
Шведска, Gothenburg
култиватор Wibergs 700 култиватор Wibergs 700 култиватор Wibergs 700
3
Контактирајте го продавачот
2.397 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 7 м
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
2.397 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година Километража Ширина на опфаќање
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се