Филтри -

Машини за обработка на почвата WIRAX од Украина

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

6 огласа: Машини за обработка на почвата WIRAX од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
рото фреза WIRAX
1
Контактирајте го продавачот
WIRAX
3 ч.
1.150 US$ EUR ≈ 1.051 €
Рото фреза
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Горники
Контактирајте го продавачот
981,30 € UAH 42.000 UAH
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање 1.4 м
Украина, м. Дніпро
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
252,30 € UAH 10.800 UAH
Култиватор
Потребна сила на трактор 20 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 1.4 м
Украина, м. Дніпро
Контактирајте го продавачот
252,30 € UAH 10.800 UAH
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, м. Дніпро
Контактирајте го продавачот
238,30 € UAH 10.200 UAH
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, м. Дніпро
Контактирајте го продавачот
1.340 US$ EUR ≈ 1.225 €
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, смт. Млинів
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се