Филтри -

Машини за обработка на почвата WIRAX

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата WIRAX: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1.031 € PLN 5.000 PLN
Плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 1.05 м
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
1.155 € PLN 5.600 PLN
Рото фреза
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 1.6 м
Полска, Choroszcz
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
1.340 US$ EUR ≈ 1.375 €
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, смт. Млинів
рото фреза WIRAX
1
Контактирајте го продавачот
1.150 US$ EUR ≈ 1.180 €
Рото фреза
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Горники
Контактирајте го продавачот
1.825 € Со вклучен ДДВ
Плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Neuhardenberg
Контактирајте го продавачот
1.550 € Со вклучен ДДВ
Плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Neuhardenberg
Контактирајте го продавачот
650 € Со вклучен ДДВ
Плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Neuhardenberg
Контактирајте го продавачот
1.430 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Потребна сила на трактор 30 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 1.25 м
Германија, Neuhardenberg
Контактирајте го продавачот
1.199 € Со вклучен ДДВ
Плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Neuhardenberg
Контактирајте го продавачот
2.150 € Со вклучен ДДВ
Плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Neuhardenberg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се