Филтри -

Машини за обработка на почвата WIL-RICH

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

17 огласа: Машини за обработка на почвата WIL-RICH

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.010 €
Култиватор
Длабочина на обработка 160 мм Потребна сила на трактор 250 кс
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 10.5 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
8.000 US$ EUR ≈ 7.363 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 70 мм
Година 01/2009 Километража Ширина на опфаќање 9.34 м
Украина, с. Великая Александровка
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 11.970 €
Култиватор
Потребна сила на трактор 150 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 7 м
Украина, Винница
Контактирајте го продавачот
32.000 US$ EUR ≈ 29.450 €
Култиватор
Длабочина на обработка 160 мм Потребна сила на трактор 220 кс Работна брзина 12 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 10 м
Украина, смт. Пісочин
Контактирајте го продавачот
29.000 US$ EUR ≈ 26.690 €
Култиватор
Длабочина на обработка 160 мм Потребна сила на трактор 190 кс Работна брзина 12 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, смт. Пісочин
Контактирајте го продавачот
36.000 US$ EUR ≈ 33.130 €
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 13 м
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
42.000 US$ EUR ≈ 38.660 €
Култиватор
Длабочина на обработка 160 мм Потребна сила на трактор 320 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 2010 Километража 500 м/ч Ширина на опфаќање 13.5 м
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.410 €
Култиватор
Длабочина на обработка 160 мм Потребна сила на трактор 180 кс Работна брзина 12 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Потребна сила на трактор 200 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
22.900 US$ EUR ≈ 21.080 €
Култиватор
Потребна сила на трактор 150 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 20.250 €
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 12.8 м
Украина, Полтава
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 27.610 €
Култиватор
Потребна сила на трактор 280 кс
Година 2013 Километража 1 м/ч Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 16.570 €
Култиватор
Потребна сила на трактор 135 кс
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
27.000 US$ EUR ≈ 24.850 €
Култиватор
Длабочина на обработка 160 мм Потребна сила на трактор 300 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 12.5 м
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
29.000 US$ EUR ≈ 26.690 €
Култиватор
Длабочина на обработка 160 мм Потребна сила на трактор 210 кс Работна брзина 12 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 8.5 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
23.000 US$ EUR ≈ 21.170 €
Култиватор
Длабочина на обработка 160 мм Потребна сила на трактор 220 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 10.5 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
18.500 US$ EUR ≈ 17.030 €
Култиватор
Потребна сила на трактор 150 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, Кропивницький
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се