Филтри -

Машини за обработка на почвата WIFO

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Машини за обработка на почвата WIFO

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Холандија, Goudriaan
Контактирајте го продавачот
1.250 € Без ДДВ
Подривач
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање 225 м
Холандија, Kerkweg 1 Heukelum 4161Jx, Nederland
Контактирајте го продавачот
950 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Coevorden
подривач WIFO Woeler
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Goudriaan
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се