Филтри -

Машини за обработка на почвата Vogel & Noot од Украина

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата Vogel & Noot од Украина: 11 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 350 мм Капацитет 3.2 ха/час Потребна сила на трактор 300 кс Работна брзина 3.2 км/ч
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 3.2 м
Украина, Товстолуг
Контактирајте го продавачот
10.900 US$ EUR ≈ 10.230 €
Диск брана
Длабочина на обработка 250 мм Потребна сила на трактор 330 кс
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 6.6 м
Украина, Сумы
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
19.950 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 160 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Звенигородка
машина за подготовка на почвата за сеидба Vogel & Noot машина за подготовка на почвата за сеидба Vogel & Noot машина за подготовка на почвата за сеидба Vogel & Noot
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Дунаївці
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 10.320 €
Плуг
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Охиньки
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 16.890 €
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 260 кс
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Сумы
реверзибилен плуг Vogel & Noot реверзибилен плуг Vogel & Noot реверзибилен плуг Vogel & Noot
3
Контактирајте го продавачот
16.500 US$ EUR ≈ 15.480 €
Реверзибилен плуг
Година 02/2008 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Суми
реверзибилен плуг Vogel & Noot  Herkules 1000 5+3 №1929 реверзибилен плуг Vogel & Noot  Herkules 1000 5+3 №1929 реверзибилен плуг Vogel & Noot  Herkules 1000 5+3 №1929
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Реверзибилен плуг
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Сумская
Контактирајте го продавачот
33.000 €
Плуг
Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Калинівка
Контактирајте го продавачот
3.800 € UAH 150.000 UAH
Реверзибилен плуг
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Харьковская
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2009 Километража 1 м/ч Ширина на опфаќање
Украина, Харьков
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се