Филтри -

Машини за обработка на почвата Vogel & Noot од Германија

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

21 огласа: Машини за обработка на почвата Vogel & Noot од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
реверзибилен плуг Vogel & Noot PF 22504 реверзибилен плуг Vogel & Noot PF 22504 реверзибилен плуг Vogel & Noot PF 22504
3
Контактирајте го продавачот
3.800 €
Реверзибилен плуг
Година 1992 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Рото брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Hamburg
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
6.301 €
Диск брана
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 13 м
Германија, De-25813 Husum
Контактирајте го продавачот
4.900 €
Реверзибилен плуг
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 1.92 м
Германија, 48480 Spelle
реверзибилен плуг Vogel & Noot S 950 3S Euromat реверзибилен плуг Vogel & Noot S 950 3S Euromat реверзибилен плуг Vogel & Noot S 950 3S Euromat
3
Контактирајте го продавачот
5.700 €
Реверзибилен плуг
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Плуг
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Германија, De-27330 Asendorf
Контактирајте го продавачот
8.673 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
8.672 €
Диск брана
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
реверзибилен плуг Vogel & Noot XS 6 SCHAR
1
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Olfen
Контактирајте го продавачот
6.301 €
Рото брана
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, De-25813 Husum
Контактирајте го продавачот
10.265 €
Плуг
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
10.177 €
Плуг
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Плуг
Година 1997 Километража Ширина на опфаќање 18 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Плуг
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Mühlengeez
Контактирајте го продавачот
4.000 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 1996 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Германија, Vohburg a.d. Donau
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Langenau
Контактирајте го продавачот
20.183 €
Диск брана
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, De-35315 Homberg (Ohm) - Maulbach
Контактирајте го продавачот
2.700 € Без ДДВ
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Sonnenwalde
Контактирајте го продавачот
19.635 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Kruft
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Плуг
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-56642 Kruft
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година 1999 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Dorsten - Hervest
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се