Филтри -

Машини за обработка на почвата Vogel & Noot од Европа

Резултати од пребарување: 63 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

63 огласа: Машини за обработка на почвата Vogel & Noot

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
реверзибилен плуг Vogel & Noot PF 22504 реверзибилен плуг Vogel & Noot PF 22504 реверзибилен плуг Vogel & Noot PF 22504
3
Контактирајте го продавачот
3.800 €
Реверзибилен плуг
Година 1992 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Рото брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Hamburg
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
4.800 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Норвешка, Oppland
Контактирајте го продавачот
14.583 €
Плуг
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-7503 Grosspetersdorf
Контактирајте го продавачот
15.750 €
Слама култиватор
Потребна сила на трактор 250 кс
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
5.752 €
Култиватор
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-7503 Grosspetersdorf
Контактирајте го продавачот
12.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 350 мм Капацитет 3 ха/час Потребна сила на трактор 160 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Словачка, Veľké Raškovce
Контактирајте го продавачот
аукција 6.800 €
Реверзибилен плуг
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Литванија, Ukmergė
Контактирајте го продавачот
аукција 7.000 €
Реверзибилен плуг
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Литванија, Ukmergė
Контактирајте го продавачот
6.301 €
Диск брана
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 13 м
Германија, De-25813 Husum
Контактирајте го продавачот
14.827 €
Плуг
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-7503 Grosspetersdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Marknesse
Контактирајте го продавачот
3.700 €
Култиватор
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
5.200 €
Плуг
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
5.752 €
Култиватор
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-7503 Grosspetersdorf
Контактирајте го продавачот
5.200 €
Реверзибилен плуг
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
14.583 €
Плуг
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-7503 Grosspetersdorf
култиватор Vogel & Noot terra flex 300 култиватор Vogel & Noot terra flex 300 култиватор Vogel & Noot terra flex 300
3
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Култиватор
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-8723 Kobenz Bei Knittelfeld
Контактирајте го продавачот
7.079 €
Плуг
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-5274 Burgkirchen
Контактирајте го продавачот
4.900 €
Реверзибилен плуг
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 1.92 м
Германија, 48480 Spelle
Контактирајте го продавачот
15.750 €
Слама култиватор
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Унгарија, Szeged
реверзибилен плуг Vogel & Noot S 950 3S Euromat реверзибилен плуг Vogel & Noot S 950 3S Euromat реверзибилен плуг Vogel & Noot S 950 3S Euromat
3
Контактирајте го продавачот
5.700 €
Реверзибилен плуг
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Плуг
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Германија, De-27330 Asendorf
Контактирајте го продавачот
2.200 €
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
8.673 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 63 огласа
Прикажи
Претплати се