Филтри -

Машини за обработка на почвата Vogel & Noot

Резултати од пребарување: 61 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

61 огласа: Машини за обработка на почвата Vogel & Noot

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
машина за подготовка на почвата за сеидба Vogel & Noot машина за подготовка на почвата за сеидба Vogel & Noot машина за подготовка на почвата за сеидба Vogel & Noot
3
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.830 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Дунаївці
Контактирајте го продавачот
12.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 350 мм Капацитет 3 ха/час Потребна сила на трактор 160 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Словачка, Veľké Raškovce
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
7.875 €
Плуг
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-5274 Burgkirchen
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 17.520 €
Реверзибилен плуг
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
35.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Капацитет 30 ха/час Потребна сила на трактор 280 кс Работна брзина 9 км/ч
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
5.043 €
Култиватор
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-2493 Eggendorf
Контактирајте го продавачот
2.700 € Без ДДВ
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Sonnenwalde
Контактирајте го продавачот
3.277 € PLN 14.150 PLN
Земјоделски валјак
Година 1997 Километража Ширина на опфаќање 2.6 м
Полска, Kruszwica
реверзибилен плуг Vogel & Noot Hektor реверзибилен плуг Vogel & Noot Hektor реверзибилен плуг Vogel & Noot Hektor
3
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 350 мм Капацитет 3.2 ха/час Потребна сила на трактор 300 кс Работна брзина 3.2 км/ч
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 3.2 м
Украина, Товстолуг
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Marknesse
Контактирајте го продавачот
3.700 €
Култиватор
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
5.200 €
Плуг
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Плуг
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-73110 La Rochette
Контактирајте го продавачот
15.750 €
Слама култиватор
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Унгарија, Szeged
реверзибилен плуг Vogel & Noot S 950 3S Euromat реверзибилен плуг Vogel & Noot S 950 3S Euromat реверзибилен плуг Vogel & Noot S 950 3S Euromat
3
Контактирајте го продавачот
5.700 €
Реверзибилен плуг
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
7.964 €
Плуг
Година 1999 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-2700 Wr. Neustadt
Контактирајте го продавачот
7.700 € Со вклучен ДДВ
Слама култиватор
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Eggendorf
Контактирајте го продавачот
5.700 € Со вклучен ДДВ
Слама култиватор
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Eggendorf
Контактирајте го продавачот
4.550 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Австрија, Zwettl
Контактирајте го продавачот
6.301 €
Рото брана
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, De-25813 Husum
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Tarcea, Bihor
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Tarcea
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
2.900 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање 2.75 м
Австрија, Kalsdorf
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 61 огласа
Прикажи
Претплати се