Филтри -

Машини за обработка на почвата Veles-Agro од Украина

Резултати од пребарување: 64 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

64 огласа: Машини за обработка на почвата Veles-Agro од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
култиватор Veles-Agro КПГ култиватор Veles-Agro КПГ култиватор Veles-Agro КПГ
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
16.300 € UAH 679.000 UAH
Култиватор
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Gulyaypole
нови култиватор Veles-Agro КПГ-11 (Джон дір John deere) нови култиватор Veles-Agro КПГ-11 (Джон дір John deere)
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
29.440 € UAH 1.226.000 UAH
Култиватор
Длабочина на обработка 60 мм Потребна сила на трактор 300 кс Работна брзина 7 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 11 м
Украина, Odessa
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
7.107 € UAH 296.000 UAH
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 180 мм Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 1.535 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
47.300 € UAH 1.970.000 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 3 мм Потребна сила на трактор 300 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
18.260 € UAH 760.500 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 180 мм Капацитет 4.2 ха/час Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
6.963 € UAH 290.000 UAH
Плуг
Длабочина на обработка 350 мм Капацитет 5 ха/час Потребна сила на трактор 150 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
8.301 € UAH 345.800 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 180 мм Капацитет 2.5 ха/час Потребна сила на трактор 90 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
23.270 € UAH 969.000 UAH
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 180350 мм Потребна сила на трактор 180 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 1.652 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
9.388 € UAH 391.000 UAH
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 350 мм Работна брзина 8 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 0.9 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
9.628 € UAH 401.000 UAH
Култиватор
Длабочина на обработка 6 мм Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 7 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
19.050 € UAH 793.500 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 180 мм Капацитет 4.2 ха/час Потребна сила на трактор 150 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
43.910 € UAH 1.829.000 UAH
Култиватор
Длабочина на обработка 200 мм Потребна сила на трактор 300 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
18.080 € UAH 753.000 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 3 мм Потребна сила на трактор 130 кс Работна брзина 20 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
7.467 € UAH 311.000 UAH
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 300 мм Капацитет 0.96 ха/час Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 1.2 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
22.550 € UAH 939.000 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 2 мм Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
6.579 € UAH 274.000 UAH
Култиватор
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 100 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
26.360 € UAH 1.098.000 UAH
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 200 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 1.98 м
Украина, Odessa
нови култиватор Veles-Agro КПГ-14 (John deere 1010)
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
31.360 € UAH 1.306.000 UAH
Култиватор
Длабочина на обработка 60 мм Потребна сила на трактор 350 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 14 м
Украина, Odessa
нови плуг Veles-Agro ПНВБ-4-35 (Lemken)
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
4.274 € UAH 178.000 UAH
Плуг
Длабочина на обработка 180 мм Капацитет 1.6 ха/час Работна брзина 8 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 1.6 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
9.565 € UAH 398.400 UAH
Подривач
Длабочина на обработка 4500 мм Капацитет 3.2 ха/час Потребна сила на трактор 200 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Odessa
нови култиватор Veles-Agro КПГ-6 аналог John deere 1010 нови култиватор Veles-Agro КПГ-6 аналог John deere 1010
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
17.960 € UAH 748.000 UAH
Култиватор
Длабочина на обработка 6 мм Потребна сила на трактор 130 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
3.481 € UAH 145.000 UAH
Плуг
Длабочина на обработка 300 мм Капацитет 80 ха/час Работна брзина 8 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 1.2 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
9.022 € UAH 375.800 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 180 мм Капацитет 3.3 ха/час Потребна сила на трактор 130 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3.3 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
31.360 € UAH 1.306.000 UAH
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 35 мм Капацитет 4 ха/час Потребна сила на трактор 280 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
11.400 € UAH 475.000 UAH
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 18 мм Потребна сила на трактор 130 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 1.2 м
Украина, Odessa
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 64 огласа
Прикажи
Претплати се