Филтри -

Машини за обработка на почвата Veles-Agro од Украина

Резултати од пребарување: 59 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

59 огласа: Машини за обработка на почвата Veles-Agro од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Длабочина на обработка 3 мм Потребна сила на трактор 270 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Длабочина на обработка 3 мм Потребна сила на трактор 180 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Длабочина на обработка 30 мм Потребна сила на трактор 130 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 180 мм Потребна сила на трактор 300 кс Работна брзина 7 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 2.644 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 180350 мм Потребна сила на трактор 280 кс Работна брзина 7 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.313 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 180 мм Потребна сила на трактор 200 кс Работна брзина 7 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 1.983 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 180 мм Потребна сила на трактор 200 кс Работна брзина 7 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 1.652 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 180350 мм Потребна сила на трактор 180 кс Работна брзина 7 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 1.652 м
Украина, Odessa
нови реверзибилен плуг Veles-Agro ПОН-4-40+1 (Lemken)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 180350 мм Потребна сила на трактор 180 кс Работна брзина 810 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 1.652 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 180 мм Капацитет 0.34 ха/час Потребна сила на трактор 90 кс Работна брзина 69 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 0.841 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 180 мм Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 69 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 1.121 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 180350 мм Потребна сила на трактор 130 кс Работна брзина 710 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 0.91 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 7 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 0.75 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
32.330 € UAH 1.306.000 UAH
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 35 мм Капацитет 4 ха/час Потребна сила на трактор 280 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Украина, Odessa
реверзибилен плуг Veles-Agro ПОН 7-40+1 реверзибилен плуг Veles-Agro ПОН 7-40+1
2
Контактирајте го продавачот
24.500 US$ EUR ≈ 23.250 €
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 180 мм Потребна сила на трактор 240 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 2.64 м
Украина, Kharkiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Длабочина на обработка 100 мм Потребна сила на трактор 180 кс Работна брзина 14 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Земјоделски валјак
Потребна сила на трактор 200 кс Работна брзина 15 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Длабочина на обработка 4500 мм Капацитет 3.2 ха/час Потребна сила на трактор 200 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
13.610 € UAH 550.000 UAH
Плуг
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Bilyi Kamin
Контактирајте го продавачот
22.870 € UAH 924.000 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 2 мм Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
6.163 € UAH 249.000 UAH
Земјоделски валјак
Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 20 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
7.050 € UAH 284.800 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 180 мм Капацитет 3.3 ха/час Потребна сила на трактор 150 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3.3 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
48.760 € UAH 1.970.000 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 3 мм Потребна сила на трактор 300 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
19.640 € UAH 793.500 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 180 мм Капацитет 4.2 ха/час Потребна сила на трактор 150 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
8.558 € UAH 345.800 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 180 мм Капацитет 2.5 ха/час Потребна сила на трактор 90 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Украина, Odessa
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 59 огласа
Прикажи
Претплати се