Филтри -

Машини за обработка на почвата Väderstad од Унгарија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Машини за обработка на почвата Väderstad од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
39.500 €
Слама култиватор
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 3.75 м
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
47.300 €
Диск брана
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
36.789 €
Диск брана
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
36.790 €
Слама култиватор
Длабочина на обработка 50 мм Работна брзина 15 км/ч
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 6.4 м
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
47.300 €
Диск брана
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 3.75 м
Унгарија, Szeged
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се