Филтри -

Машини за обработка на почвата Väderstad од Украина

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

22 огласа: Машини за обработка на почвата Väderstad од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
21.900 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
25.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 250 кс Работна брзина 14 км/ч
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 8.2 м
Украина, Фастовский район, Глеваха
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
60.000 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Длабочина на обработка 300 мм Потребна сила на трактор 210 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина, Пісочин
Контактирајте го продавачот
22.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 120 мм
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Sumy
Контактирајте го продавачот
29.500 US$ EUR ≈ 27.230 €
Диск брана
Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 8.2 м
Украина, Sumy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 6.5 м
Украина, Zolochiv
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.310 €
Слама култиватор
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Фарбоване
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Диск брана
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 6.5 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
17.700 US$ EUR ≈ 16.340 €
Диск брана
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Велике Колодно
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 7.94 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
55.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 100 мм
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Украина, Суми
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 7.94 м
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
36.000 €
Култиватор
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
18.900 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
24.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Работна брзина 10 км/ч
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 7.94 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
35.500 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 190 кс Работна брзина 14 км/ч
Година 02/2014 Километража Ширина на опфаќање 6.5 м
Украина
Контактирајте го продавачот
32.000 US$ EUR ≈ 29.540 €
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Петрашовка
Контактирајте го продавачот
23.000 US$ EUR ≈ 21.230 €
Слама култиватор
Длабочина на обработка 350 мм
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина, Охиньки
Контактирајте го продавачот
11.500 US$ EUR ≈ 10.610 €
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Vishnëvoye
Контактирајте го продавачот
39.000 €
Диск брана
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.310 €
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Петрашовка
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се