Филтри -

Машини за обработка на почвата Väderstad од Германија

Резултати од пребарување: 60 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

60 огласа: Машини за обработка на почвата Väderstad од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
43.000 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Култиватор
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, De-31188 Holle
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Sülzetal, OT Altenweddingen
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Култиватор
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Holle-Grasdorf
диск брана Väderstad Carrier CR 650 диск брана Väderstad Carrier CR 650 диск брана Väderstad Carrier CR 650
3
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Диск брана
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 6.5 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Диск брана
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 6.5 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
43.500 €
Култиватор
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 6.25 м
Германија, Prenzlau
култиватор Väderstad swift 640 култиватор Väderstad swift 640
2
Контактирајте го продавачот
54.874 €
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, De-08393 Meerane
Контактирајте го продавачот
21.500 €
Земјоделски валјак
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6.2 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
52.000 €
Диск брана
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Германија, De-54636 Rittersdorf
нови земјоделски валјак Väderstad Rollex 620 нови земјоделски валјак Väderstad Rollex 620 нови земјоделски валјак Väderstad Rollex 620
3
Контактирајте го продавачот
16.900 €
Земјоделски валјак
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6.2 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
85.000 €
Диск брана
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Германија, Prenzlau
Контактирајте го продавачот
33.900 €
Култиватор
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
42.500 €
Култиватор
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Германија, Prenzlau
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Диск брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 5.25 м
Германија, 49757 Werlte
Контактирајте го продавачот
55.900 €
Диск брана
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 6.44 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Grimma
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Диск брана
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 6.5 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
26.900 €
Слама култиватор
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Диск брана
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 6.5 м
Германија, Prenzlau
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Диск брана
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 12.25 м
Германија, Prenzlau
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 60 огласа
Прикажи
Претплати се