Филтри -

Машини за обработка на почвата Väderstad од Европа

Резултати од пребарување: 80 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

80 огласа: Машини за обработка на почвата Väderstad

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
аукција 4.576 € SEK 53.000 SEK
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 5 м
Шведска, Karlstad
аукција аукција
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
28.900 €
Култиватор
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Германија, Kunde
машина за подготовка на почвата за сеидба Väderstad 6 машина за подготовка на почвата за сеидба Väderstad 6 машина за подготовка на почвата за сеидба Väderstad 6
3
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 8.2 м
Германија, Calbe / Saale
Контактирајте го продавачот
55.900 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Heeslingen
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 6.5 м
Германија, Liebenwalde
аукција 43,17 € SEK 500 SEK
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
16.160 € GBP 14.000 GBP
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 8 м
Обединето Кралство, SLINGSBY
Контактирајте го продавачот
28.010 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-8382 Hinnerup
аукција 7.079 € SEK 82.000 SEK
Диск брана
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
2.700 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Норвешка, Heimdal
Контактирајте го продавачот
10.800 € Без ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 5 м
Австрија, Hinzenbach
Контактирајте го продавачот
43.000 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Култиватор
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, De-31188 Holle
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Sülzetal, OT Altenweddingen
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Култиватор
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Holle-Grasdorf
диск брана Väderstad Carrier CR 650 диск брана Väderstad Carrier CR 650 диск брана Väderstad Carrier CR 650
3
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Диск брана
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 6.5 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Диск брана
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 6.5 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
43.500 €
Култиватор
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Запчеста фреза
Година Километража Ширина на опфаќање 7 м
Норвешка, Heimdal
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 6.25 м
Германија, Prenzlau
култиватор Väderstad swift 640 култиватор Väderstad swift 640
2
Контактирајте го продавачот
54.874 €
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, De-08393 Meerane
Контактирајте го продавачот
21.500 €
Земјоделски валјак
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6.2 м
Германија, Bockel - Gyhum
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 80 огласа
Прикажи
Претплати се