Филтри -

Машини за обработка на почвата Väderstad

Резултати од пребарување: 108 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

108 огласа: Машини за обработка на почвата Väderstad

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
слама култиватор Väderstad TopDown 500
1
Контактирајте го продавачот
94.830 € Без ДДВ
Слама култиватор
Работна брзина 30 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4.8 м
Германија, Grimma
Контактирајте го продавачот
25.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 250 кс Работна брзина 14 км/ч
Година 2015 Тип Ширина на опфаќање 8.2 м
Украина, Фастовский район, Глеваха
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
2.700 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Норвешка, Vestfold
аукција аукција
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање 5 м
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agriline
аукција аукција
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 7 м
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
60.000 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Длабочина на обработка 300 мм Потребна сила на трактор 210 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина, Пісочин
диск брана Väderstad Carrier 820 диск брана Väderstad Carrier 820 диск брана Väderstad Carrier 820
3
Контактирајте го продавачот
2.549 € PLN 11.000 PLN
Диск брана
Година 2010 Тип Ширина на опфаќање
Полска, Bolesławiec
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Култиватор
Година 1970 Километража Ширина на опфаќање 8.9 м
Данска, Østbirk
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Норвешка, Viken
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 160 мм Потребна сила на трактор 220 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2018 Тип за трактор Ширина на опфаќање 6.1 м
Белорусија, Минская обл., Смолевичский р-н
аукција аукција
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 1997 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
21.900 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2010 Тип Ширина на опфаќање 5 м
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Тип Ширина на опфаќање 6.5 м
Германија, Prenzlau
аукција аукција
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 10 м
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agriline
аукција аукција
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 12.3 м
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agriline
аукција аукција
Слама култиватор
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 6.25 м
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
аукција 1.879 € SEK 21.000 SEK
Земјоделски валјак
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Hässleholm
диск брана Väderstad XT 525
1
Контактирајте го продавачот
54.900 € Без ДДВ
Диск брана
Работни часови 950 ха/час
Година 05/2022 Тип за трактор Ширина на опфаќање 5.25 м
Германија, Vohburg a.d. Donau
Контактирајте го продавачот
61.360 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 8.2 м
Бугарија, Stara Zagora
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Земјоделски валјак
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 8.2 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
13.300 €
Земјоделски валјак
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
22.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Број на редови 2 Длабочина на обработка 120 мм
Година 2011 Тип Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Sumy
Контактирајте го продавачот
29.500 US$ EUR ≈ 27.200 €
Диск брана
Број на редови 2 Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2012 Тип Ширина на опфаќање 8.2 м
Украина, Sumy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2009 Тип Ширина на опфаќање 6.5 м
Украина, Zolochiv
машина за подготовка на почвата за сеидба Väderstad 6 машина за подготовка на почвата за сеидба Väderstad 6 машина за подготовка на почвата за сеидба Väderstad 6
3
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
SC UTIL ADIMAR SRL
7 години на Agriline
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 108 огласа
Прикажи
Претплати се