Филтри -

Машини за обработка на почвата VÄDERSTAD од Украина

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

19 огласа: Машини за обработка на почвата VÄDERSTAD од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
21.900 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина, Переяслав-Хмельницкий
Контактирајте го продавачот
36.000 €
Култиватор
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Киев
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
11.900 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Украина, Переяслав-Хмельницкий
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.170 €
Диск брана
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
35.500 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 190 кс Работна брзина 14 км/ч
Година 02/2014 Километража Ширина на опфаќање 6.5 м
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 190 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 6.4 м
Украина, Біла Церква
Контактирајте го продавачот
32.000 US$ EUR ≈ 29.410 €
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Петрашовка
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 16.550 €
Слама култиватор
Длабочина на обработка 350 мм
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина, Охиньки
Контактирајте го продавачот
25.500 US$ EUR ≈ 23.440 €
Диск брана
Длабочина на обработка 20 мм Капацитет 8 ха/час Потребна сила на трактор 300 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 8.2 м
Украина, с. Вузлове
Контактирајте го продавачот
60.000 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Длабочина на обработка 300 мм Потребна сила на трактор 210 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина, Пісочин
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.170 €
Култиватор
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 300 кс Работна брзина 10 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина
Контактирајте го продавачот
26.500 US$ EUR ≈ 24.360 €
Диск брана
Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 8.2 м
Украина, Сумы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Потребна сила на трактор 350 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 7 м
Украина, Дніпро́
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.170 €
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Петрашовка
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Диск брана
Капацитет 12 ха/час Потребна сила на трактор 300 кс Работна брзина 18 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 8.2 м
Украина, Кривой Рог
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 22.980 €
Диск брана
Капацитет 6 ха/час Потребна сила на трактор 300 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 8.2 м
Украина, Троїцьке
Контактирајте го продавачот
18.900 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 190 кс
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 6.5 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 16.550 €
Диск брана
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Велике Колодно
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се