Филтри -

Машини за обработка на почвата VÄDERSTAD од Полска

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата VÄDERSTAD од Полска: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Диск брана
Капацитет 5 ха/час Потребна сила на трактор 180 кс Работна брзина 15 км/ч
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање 6.5 м
Полска, ŁUBOWO
Контактирајте го продавачот
20.808,40 €
Диск брана
Година 2013-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Pl-76-220 Główczyce
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
19.980 € PLN 95.000 PLN
Слама култиватор
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Barwice
Контактирајте го продавачот
20.800 € PLN 98.900 PLN
Диск брана
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 6.5 м
Полска, Rzuszcze
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се