Филтри -

Машини за обработка на почвата VÄDERSTAD од Германија

Резултати од пребарување: 45 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

45 огласа: Машини за обработка на почвата VÄDERSTAD од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Диск брана
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пружинеста фреза
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Pragsdorf
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
47.900 €
Диск брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 4.25 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Диск брана
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 6.5 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 6.5 м
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
25.200 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
20.943 €
Диск брана
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Диск брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Pragsdorf
диск брана VÄDERSTAD Carrier CR 650 диск брана VÄDERSTAD Carrier CR 650 диск брана VÄDERSTAD Carrier CR 650
3
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Диск брана
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 6.5 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Диск брана
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 6.5 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Диск брана
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Култиватор
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Диск брана
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
15.052 €
Плуг
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
35.398 €
Плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
диск брана VÄDERSTAD CARRIER CR 820
1
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 8.2 м
Германија, Calbe / Saale
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Mühlengeez
Контактирајте го продавачот
55.900 €
Диск брана
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 6.44 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
33.750 € Без ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 6.25 м
Германија, Lage
Контактирајте го продавачот
4.900 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Grimma
култиватор VÄDERSTAD Carrier X CRX 625 Scheibenegge култиватор VÄDERSTAD Carrier X CRX 625 Scheibenegge
2
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
16.990 €
Пружинеста фреза
Година 1997 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Pragsdorf
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 45 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се