Филтри -

Машини за обработка на почвата VÄDERSTAD од Европа

Резултати од пребарување: 77 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

77 огласа: Машини за обработка на почвата VÄDERSTAD

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Диск брана
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пружинеста фреза
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Pragsdorf
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
47.900 €
Диск брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 4.25 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Диск брана
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 6.5 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 6.5 м
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година Километража Ширина на опфаќање 4.6 м
Шведска, Nacka Strand
Контактирајте го продавачот
25.200 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Borcea
Troostwijk Auctions
4 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 10 м
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 €
Диск брана
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Borcea
Troostwijk Auctions
4 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
20.943 €
Диск брана
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Луксембург, Noerdange
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Диск брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Диск брана
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Полска, Bartoszewice
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Pragsdorf
диск брана VÄDERSTAD Carrier CR 650 диск брана VÄDERSTAD Carrier CR 650 диск брана VÄDERSTAD Carrier CR 650
3
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Диск брана
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 6.5 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Диск брана
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 6.5 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Диск брана
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Култиватор
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Диск брана
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
култиватор VÄDERSTAD SW640
1
Контактирајте го продавачот
32.800 €
Култиватор
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Латвија, Klives
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Hinzenbach
Контактирајте го продавачот
15.052 €
Плуг
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
35.333 €
Плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 220 кс
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 6.25 м
Естонија, Kärstna
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 77 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се