Филтри -

Машини за обработка на почвата VÄDERSTAD

Резултати од пребарување: 97 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

97 огласа: Машини за обработка на почвата VÄDERSTAD

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Диск брана
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пружинеста фреза
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Pragsdorf
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
47.900 €
Диск брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 4.25 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
10.050 € UAH 430.000 UAH
Диск брана
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 8.2 м
Украина, Вчорайше
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Диск брана
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 6.5 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 6.5 м
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година Километража Ширина на опфаќање 4.6 м
Шведска, Nacka Strand
Контактирајте го продавачот
21.900 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина, Переяслав-Хмельницкий
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 36.570 €
Култиватор
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 300 кс Работна брзина 10 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина
Контактирајте го продавачот
25.200 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 22.860 €
Диск брана
Капацитет 6 ха/час Потребна сила на трактор 300 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 8.2 м
Украина, Троїцьке
Контактирајте го продавачот
26.500 US$ EUR ≈ 24.230 €
Диск брана
Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 8.2 м
Украина, Сумы
Контактирајте го продавачот
18.900 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 190 кс
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 6.5 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Borcea
Troostwijk Auctions
4 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
9.900 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Украина, Переяслав-Хмельницкий
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 10 м
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 €
Диск брана
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Borcea
Troostwijk Auctions
4 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
20.943 €
Диск брана
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Луксембург, Noerdange
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Диск брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.000 €
Диск брана
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Диск брана
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Полска, Bartoszewice
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
60.000 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Длабочина на обработка 300 мм Потребна сила на трактор 210 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина, Пісочин
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 16.460 €
Диск брана
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Велике Колодно
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 97 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се