Филтри -

Машини за обработка на почвата VSS CAPPON

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

4 огласа: Машини за обработка на почвата VSS CAPPON

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Холандија, Oostburg
земјоделски валјак VSS CAPPON  Drukrol
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 1.25 м
Холандија, Oostburg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Nederland
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Haelen
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се