Филтри -

Машини за обработка на почвата VICON

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата VICON: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Рото брана
Година 2010-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-50680 Saint Clair Sur Elle
E-FARM.COM
6 години на Agriline
култиватор VICON cultivator 2.75 m култиватор VICON cultivator 2.75 m
2
Контактирајте го продавачот
750 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 2.75 м
Холандија, Maasdam
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Култиватор
Година 2016-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-86140 Saint Genest D'ambiere
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се