Филтри -

Машини за обработка на почвата VELES-AGRO од Украина

Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

36 огласа: Машини за обработка на почвата VELES-AGRO од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови култиватор VELES-AGRO КПГ-11 (Джон дір John deere) нови култиватор VELES-AGRO КПГ-11 (Джон дір John deere)
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
33.910 € UAH 1.441.000 UAH
Култиватор
Длабочина на обработка 60 мм Потребна сила на трактор 300 кс Работна брзина 7 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 11 м
Украина, Одеса
нови плуг VELES-AGRO ПНВБ-3-35+1 нови плуг VELES-AGRO ПНВБ-3-35+1 нови плуг VELES-AGRO ПНВБ-3-35+1
3
Контактирајте го продавачот
4.729 € UAH 201.000 UAH
Плуг
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 120 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Одеса
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
9.200 € UAH 391.000 UAH
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 350 мм Работна брзина 8 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 0.9 м
Украина, Одеса
Контактирајте го продавачот
33.580 € UAH 1.427.000 UAH
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 300 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.64 м
Украина, Одеса
Контактирајте го продавачот
22.800 € UAH 969.000 UAH
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 180350 мм Потребна сила на трактор 180 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 1.652 м
Украина, Одеса
Контактирајте го продавачот
32.350 € UAH 1.375.000 UAH
Земјоделски валјак
Потребна сила на трактор 200 кс Работна брзина 15 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Одеса
нови култиватор VELES-AGRO КПГ-14 (John deere 1010)
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
35.880 € UAH 1.525.000 UAH
Култиватор
Длабочина на обработка 60 мм Потребна сила на трактор 350 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 14 м
Украина, Одеса
Контактирајте го продавачот
25.840 € UAH 1.098.000 UAH
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 200 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 1.98 м
Украина, Одеса
Контактирајте го продавачот
3.529 € UAH 150.000 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 18 мм Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Одеса
Контактирајте го продавачот
11.180 € UAH 475.000 UAH
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 18 мм Потребна сила на трактор 130 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 1.2 м
Украина, Одеса
Контактирајте го продавачот
46.350 € UAH 1.970.000 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 3 мм Потребна сила на трактор 300 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Одеса
Контактирајте го продавачот
10.850 € UAH 461.000 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 180 мм Капацитет 2.5 ха/час Потребна сила на трактор 90 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Украина, Одеса
Контактирајте го продавачот
9.435 € UAH 401.000 UAH
Култиватор
Длабочина на обработка 6 мм Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 7 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Одеса
Контактирајте го продавачот
45.390 € UAH 1.929.000 UAH
Култиватор
Длабочина на обработка 200 мм Потребна сила на трактор 300 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Одеса
Контактирајте го продавачот
21.740 € UAH 924.000 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 2 мм Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Одеса
Контактирајте го продавачот
23.860 € UAH 1.014.000 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 180 мм Капацитет 4.2 ха/час Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Украина, Одеса
Контактирајте го продавачот
5.529 € UAH 235.000 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 180 мм Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.2 м
Украина, Одеса
нови култиватор VELES-AGRO КПГ-6 аналог John deere 1010 нови култиватор VELES-AGRO КПГ-6 аналог John deere 1010
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
15.480 € UAH 658.000 UAH
Култиватор
Длабочина на обработка 6 мм Потребна сила на трактор 130 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Одеса
Контактирајте го продавачот
8.376 € UAH 356.000 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 180 мм Капацитет 3.3 ха/час Потребна сила на трактор 150 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3.3 м
Украина, Одеса
Контактирајте го продавачот
24.260 € UAH 1.031.000 UAH
Култиватор
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 200 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8.2 м
Украина, Одеса
Контактирајте го продавачот
11.790 € UAH 501.000 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 180 мм Капацитет 3.3 ха/час Потребна сила на трактор 130 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3.3 м
Украина, Одеса
Контактирајте го продавачот
30.730 € UAH 1.306.000 UAH
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 35 мм Капацитет 4 ха/час Потребна сила на трактор 280 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Украина, Одеса
Контактирајте го продавачот
68.560 € UAH 2.914.000 UAH
Друга фреза
Длабочина на обработка 50 мм Потребна сила на трактор 350 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5.8 м
Украина, Одеса
Контактирајте го продавачот
5.859 € UAH 249.000 UAH
Земјоделски валјак
Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 20 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Одеса
Контактирајте го продавачот
11.720 € UAH 498.000 UAH
Подривач
Длабочина на обработка 4500 мм Капацитет 3.2 ха/час Потребна сила на трактор 200 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Одеса
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се