Филтри -

Машини за обработка на почвата VELES-AGRO

Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

40 огласа: Машини за обработка на почвата VELES-AGRO

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.770 € UAH 590.000 UAH
Плуг
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Белый Камень
култиватор VELES-AGRO КПГ култиватор VELES-AGRO КПГ култиватор VELES-AGRO КПГ
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
17.000 € UAH 679.000 UAH
Култиватор
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Гуляйполе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 03/2000 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Жовква
Контактирајте го продавачот
11.540 € UAH 461.000 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 180 мм Капацитет 2.5 ха/час Потребна сила на трактор 90 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Украина, Одеса
Контактирајте го продавачот
24.260 € UAH 969.000 UAH
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 180350 мм Потребна сила на трактор 180 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 1.652 м
Украина, Одеса
Контактирајте го продавачот
10.040 € UAH 401.000 UAH
Култиватор
Длабочина на обработка 6 мм Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 7 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Одеса
Контактирајте го продавачот
9.787 € UAH 391.000 UAH
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 350 мм Работна брзина 8 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 0.9 м
Украина, Одеса
Контактирајте го продавачот
35.720 € UAH 1.427.000 UAH
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 300 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.64 м
Украина, Одеса
Контактирајте го продавачот
7.785 € UAH 311.000 UAH
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 300 мм Капацитет 0.96 ха/час Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 1.2 м
Украина, Одеса
Контактирајте го продавачот
18.470 € UAH 738.000 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 3 мм Потребна сила на трактор 130 кс Работна брзина 20 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Одеса
Контактирајте го продавачот
26.480 € UAH 1.058.000 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 180 мм Капацитет 4.2 ха/час Потребна сила на трактор 150 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Украина, Одеса
Контактирајте го продавачот
7.259 € UAH 290.000 UAH
Плуг
Длабочина на обработка 350 мм Капацитет 5 ха/час Потребна сила на трактор 150 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Украина, Одеса
Контактирајте го продавачот
34.420 € UAH 1.375.000 UAH
Земјоделски валјак
Потребна сила на трактор 200 кс Работна брзина 15 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Одеса
Контактирајте го продавачот
48.290 € UAH 1.929.000 UAH
Култиватор
Длабочина на обработка 200 мм Потребна сила на трактор 300 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Одеса
Контактирајте го продавачот
23.130 € UAH 924.000 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 2 мм Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Одеса
Контактирајте го продавачот
25.380 € UAH 1.014.000 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 180 мм Капацитет 4.2 ха/час Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Украина, Одеса
нови култиватор VELES-AGRO КПГ-11 (Джон дір John deere) нови култиватор VELES-AGRO КПГ-11 (Джон дір John deere)
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
36.070 € UAH 1.441.000 UAH
Култиватор
Длабочина на обработка 60 мм Потребна сила на трактор 300 кс Работна брзина 7 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 11 м
Украина, Одеса
Контактирајте го продавачот
6.283 € UAH 251.000 UAH
Култиватор
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 100 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Одеса
нови плуг VELES-AGRO ПНВБ-4-35 (Lemken)
1
Контактирајте го продавачот
4.456 € UAH 178.000 UAH
Плуг
Длабочина на обработка 180 мм Капацитет 1.6 ха/час Работна брзина 8 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 1.6 м
Украина, Одеса
нови култиватор VELES-AGRO КПГ-6 аналог John deere 1010 нови култиватор VELES-AGRO КПГ-6 аналог John deere 1010
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
16.470 € UAH 658.000 UAH
Култиватор
Длабочина на обработка 6 мм Потребна сила на трактор 130 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Одеса
Контактирајте го продавачот
7.409 € UAH 296.000 UAH
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 180 мм Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 1.535 м
Украина, Одеса
Контактирајте го продавачот
3.755 € UAH 150.000 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 18 мм Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Одеса
Контактирајте го продавачот
27.480 € UAH 1.098.000 UAH
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 200 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 1.98 м
Украина, Одеса
Контактирајте го продавачот
5.882 € UAH 235.000 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 180 мм Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.2 м
Украина, Одеса
Контактирајте го продавачот
12.470 € UAH 498.000 UAH
Подривач
Длабочина на обработка 4500 мм Капацитет 3.2 ха/час Потребна сила на трактор 200 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Одеса
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се