Филтри -

Машини за обработка на почвата VELES

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата VELES: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови диск брана VELES  БДП-6-620
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 280 кс Работна брзина 18 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Белорусија, Минский р-н, д. Большой Тростенец
нови диск брана VELES БДП-5,2
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 150 кс Работна брзина 18 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5.2 м
Белорусија, Минский р-н, д. Большой Тростенец
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови пружинеста фреза VELES БТ-9
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пружинеста фреза
Капацитет 40 ха/час Потребна сила на трактор 130 кс Работна брзина 18 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 8.98 м
Белорусија, Минский р-н, д. Большой Тростенец
нови култиватор VELES ЧДА-4, ЧДА-5
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Длабочина на обработка 30 мм Потребна сила на трактор 330 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Белорусија, Минский р-н, д. Большой Тростенец
Контактирајте го продавачот
61.000 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Бугарија
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 5 м
Бугарија
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се