Филтри -

Машини за обработка на почвата Unia од Словачка

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Машини за обработка на почвата Unia од Словачка

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови реверзибилен плуг Unia IBIS XXL 4+1 PLUS нови реверзибилен плуг Unia IBIS XXL 4+1 PLUS нови реверзибилен плуг Unia IBIS XXL 4+1 PLUS
3
Контактирајте го продавачот
15.600 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Словачка
Контактирајте го продавачот
36.800 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 260 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Словачка
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Словачка
нови подривач Unia HARRIER B 3/5 нови подривач Unia HARRIER B 3/5 нови подривач Unia HARRIER B 3/5
3
Контактирајте го продавачот
13.800 € Без ДДВ
Подривач
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Словачка
Контактирајте го продавачот
12.800 € Без ДДВ
Пружинеста фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Словачка
Контактирајте го продавачот
13.930 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Потребна сила на трактор 170 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 6.8 м
Словачка
нови рото брана Unia HERMES 3 нови рото брана Unia HERMES 3
2
Контактирајте го продавачот
14.850 € Без ДДВ
Рото брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Словачка
нови слама култиватор Unia CROSS HP 4 нови слама култиватор Unia CROSS HP 4 нови слама култиватор Unia CROSS HP 4
3
Контактирајте го продавачот
29.800 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Словачка
Контактирајте го продавачот
15.800 € Без ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Словачка
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се