Филтри -

Машини за обработка на почвата Unia од Романија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Машини за обработка на почвата Unia од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
диск брана Unia Ares L диск брана Unia Ares L диск брана Unia Ares L
3
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
SC UTIL ADIMAR SRL
7 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
SC UTIL ADIMAR SRL
7 години на Agriline
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
диск брана Unia Ares 6M диск брана Unia Ares 6M диск брана Unia Ares 6M
3
Контактирајте го продавачот
19.400 €
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Романија, Jud. CONSTANŢA
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Романија, Jud. CONSTANŢA
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Романија, Jud. CONSTANŢA
Контактирајте го продавачот
3.230 €
Плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Dragomiresti Deal Village
Контактирајте го продавачот
5.270 €
Плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Dragomiresti Deal Village
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се