Филтри -

Машини за обработка на почвата Unia од Германија

Резултати од пребарување: 39 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

39 огласа: Машини за обработка на почвата Unia од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.125 € Без ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
23.850 € Без ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 170 кс
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
23.220 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
16.400 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Itterbeck
нови подривач Unia KRET, 3 Zinken нови подривач Unia KRET, 3 Zinken
2
Контактирајте го продавачот
4.140 € Без ДДВ
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
21.510 € Без ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
23.220 € Без ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Германија, Itterbeck
нови пружинеста фреза Unia нови пружинеста фреза Unia нови пружинеста фреза Unia
3
Контактирајте го продавачот
7.740 € Без ДДВ
Пружинеста фреза
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
14.850 € Без ДДВ
Пружинеста фреза
Година Километража Ширина на опфаќање 12 м
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
13.335 € Без ДДВ
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
4.950 €
Диск брана
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Straubing
плуг Unia TUR Vari 4 Schar плуг Unia TUR Vari 4 Schar
2
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
25.900 €
Диск брана
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, De-49456 Bakum
Контактирајте го продавачот
8.200 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
6.570 € Без ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
11.070 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
7.740 € Без ДДВ
Подривач
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
11.070 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Itterbeck
нови реверзибилен плуг Unia Unia Volldrehpflug IBIS L 3+ нови реверзибилен плуг Unia Unia Volldrehpflug IBIS L 3+ нови реверзибилен плуг Unia Unia Volldrehpflug IBIS L 3+
3
Контактирајте го продавачот
10.350 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Itterbeck
нови подривач Unia Tiefenlockerer PLOW B, 6 Zinken нови подривач Unia Tiefenlockerer PLOW B, 6 Zinken нови подривач Unia Tiefenlockerer PLOW B, 6 Zinken
3
Контактирајте го продавачот
7.455 € Без ДДВ
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
5.985 € Без ДДВ
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
18.225 € Без ДДВ
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
8.370 € Без ДДВ
Подривач
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
20.250 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
16.290 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Itterbeck
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 39 огласа
Прикажи
Претплати се