Филтри -

Машини за обработка на почвата Unia од Европа

Резултати од пребарување: 59 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

59 огласа: Машини за обработка на почвата Unia

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
36.800 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 260 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Словачка
нови реверзибилен плуг Unia IBIS XXL 4+1 PLUS нови реверзибилен плуг Unia IBIS XXL 4+1 PLUS нови реверзибилен плуг Unia IBIS XXL 4+1 PLUS
3
Контактирајте го продавачот
15.600 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Словачка
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
диск брана Unia Ares L диск брана Unia Ares L диск брана Unia Ares L
3
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
32.990 €
Реверзибилен плуг
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
аукција 1.554 € SEK 18.000 SEK
Реверзибилен плуг
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Gammalkil
Контактирајте го продавачот
15.800 € Без ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Словачка
нови слама култиватор Unia CROSS HP 4 нови слама култиватор Unia CROSS HP 4 нови слама култиватор Unia CROSS HP 4
3
Контактирајте го продавачот
29.800 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Словачка
нови рото брана Unia HERMES 3 нови рото брана Unia HERMES 3
2
Контактирајте го продавачот
14.850 € Без ДДВ
Рото брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Словачка
Контактирајте го продавачот
3.125 € Без ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
23.850 € Без ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 170 кс
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
23.220 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
16.400 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Itterbeck
нови подривач Unia KRET, 3 Zinken нови подривач Unia KRET, 3 Zinken
2
Контактирајте го продавачот
4.140 € Без ДДВ
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
21.510 € Без ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
23.220 € Без ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Германија, Itterbeck
култиватор Unia Grudziądz култиватор Unia Grudziądz култиватор Unia Grudziądz
3
Контактирајте го продавачот
954 € PLN 4.400 PLN
Култиватор
Година 1999 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Szlachcin
нови пружинеста фреза Unia нови пружинеста фреза Unia нови пружинеста фреза Unia
3
Контактирајте го продавачот
7.740 € Без ДДВ
Пружинеста фреза
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
14.850 € Без ДДВ
Пружинеста фреза
Година Километража Ширина на опфаќање 12 м
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
13.335 € Без ДДВ
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
4.950 €
Диск брана
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Straubing
плуг Unia TUR Vari 4 Schar плуг Unia TUR Vari 4 Schar
2
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
5.270 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Bucharest
Контактирајте го продавачот
3.230 € Без ДДВ
Плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Bucharest
Контактирајте го продавачот
25.900 €
Диск брана
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, De-49456 Bakum
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 59 огласа
Прикажи
Претплати се