Филтри -

Машини за обработка на почвата Umanfermmash

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Машини за обработка на почвата Umanfermmash

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови земјоделски валјак Umanfermmash зубчато-кольчатый КЗК-6-01 нови земјоделски валјак Umanfermmash зубчато-кольчатый КЗК-6-01 нови земјоделски валјак Umanfermmash зубчато-кольчатый КЗК-6-01
3
Контактирајте го продавачот
5.466 € UAH 220.000 UAH
Земјоделски валјак
Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Kherson
Контактирајте го продавачот
5.000 US$ EUR ≈ 4.601 €
Земјоделски валјак
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Шарівка
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
земјоделски валјак Umanfermmash КЗК 6А земјоделски валјак Umanfermmash КЗК 6А
2
Контактирајте го продавачот
3.354 € UAH 135.000 UAH
Земјоделски валјак
Година 1989 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Вишневе
нови запчеста фреза Umanfermmash Зчіпка борін гідрофікована нови запчеста фреза Umanfermmash Зчіпка борін гідрофікована нови запчеста фреза Umanfermmash Зчіпка борін гідрофікована
3
Контактирајте го продавачот
2.981 € UAH 120.000 UAH
Запчеста фреза
Капацитет 12 ха/час Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Kherson
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Работна брзина 4 км/ч
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 1.4 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
3.975 € UAH 160.000 UAH
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Оржиця
Контактирајте го продавачот
7.400 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Работна брзина 9 км/ч
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Украина, Zvenyhorodka
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се