Филтри -

Машини за обработка на почвата UNLU од Украина

Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата UNLU од Украина: 32 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.700 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
19.700 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Звенигородка
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
38.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 320 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
19.700 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
35.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
18.700 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
44.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 360 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
35.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 280 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
38.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
19.700 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
18.700 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Звенигородка
нови реверзибилен плуг UNLU Unlu Nitor 3+1
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
14.300 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Звенигородка
нови реверзибилен плуг UNLU Unlu Nitor 3+1
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
14.300 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
32.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 240 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
10.100 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Звенигородка
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се