Филтри -

Машини за обработка на почвата UNIA од Украина

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата UNIA од Украина: 13 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
UNIA
11 ч.
12.000 US$ EUR ≈ 11.260 €
Диск брана
Потребна сила на трактор 240 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Винница
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 95 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Украина
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
1.140 € UAH 45.000 UAH
Плуг
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Коржі
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.450 €
Диск брана
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Николаевская
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Потребна сила на трактор 180 кс
Година 02/2006 Километража 4500 м/ч Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Бахмач
Контактирајте го продавачот
60.000 € Со вклучен ДДВ
Плуг
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Білий Камінь
Контактирајте го продавачот
2.913 € UAH 115.000 UAH
Реверзибилен плуг
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Староселье
Контактирајте го продавачот
6.800 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Чорнобаївський район
диск брана UNIA Unia №1814
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
5.826 € UAH 230.000 UAH
Диск брана
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Полтавська
Контактирајте го продавачот
4.800 €
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Сквира
Контактирајте го продавачот
2.153 € UAH 85.000 UAH
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Охиньки
Контактирајте го продавачот
4.256 € UAH 168.000 UAH
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Вендичани
диск брана UNIA ARES XL 6H №1939 диск брана UNIA ARES XL 6H №1939
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
23.000 US$ EUR ≈ 21.580 €
Диск брана
Година 2016 Километража 600 м/ч Ширина на опфаќање
Украина, Запорізька
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се