Филтри -

Машини за обработка на почвата UNIA од Германија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата UNIA од Германија: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.320,17 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2011-08-08 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, De-48341 Altenberge
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
8.320,17 €
Диск брана
Година 2011-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-48341 Altenberge
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Schneverdingen
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Диск брана
Година 2010-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Kunde
култиватор UNIA Viking 6,8
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 6.8 м
Германија, Sülzetal, OT Altenweddingen
Контактирајте го продавачот
3.650 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hartmannsdorf
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, 49688 Lastrup
реверзибилен плуг UNIA Volldrehpflug реверзибилен плуг UNIA Volldrehpflug реверзибилен плуг UNIA Volldrehpflug
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се