Филтри -

Машини за обработка на почвата UNIA од Европа

Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

44 огласа: Машини за обработка на почвата UNIA

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Германија, Albersdorf
нови подривач UNIA нови подривач UNIA нови подривач UNIA
3
Контактирајте го продавачот
4.900 €
Подривач
Длабочина на обработка 75 мм
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, ROKITNO
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
диск брана UNIA Ares L диск брана UNIA Ares L диск брана UNIA Ares L
3
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
32.990 €
Реверзибилен плуг
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
3.125 € Без ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
23.850 € Без ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 170 кс
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
20.790 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
16.400 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Itterbeck
нови подривач UNIA KRET, 3 Zinken нови подривач UNIA KRET, 3 Zinken
2
Контактирајте го продавачот
4.140 € Без ДДВ
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
21.510 € Без ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
20.790 € Без ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
8.750 € Без ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Itterbeck
нови пружинеста фреза UNIA нови пружинеста фреза UNIA нови пружинеста фреза UNIA
3
Контактирајте го продавачот
7.740 € Без ДДВ
Пружинеста фреза
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
14.850 € Без ДДВ
Пружинеста фреза
Година Километража Ширина на опфаќање 12 м
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
13.335 € Без ДДВ
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Itterbeck
плуг UNIA TUR Vari 4 Schar плуг UNIA TUR Vari 4 Schar
2
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
25.900 €
Диск брана
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, De-49456 Bakum
Контактирајте го продавачот
25.250 €
Рото брана
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-8382 Hinnerup
Контактирајте го продавачот
11.070 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
11.070 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
7.110 € Без ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
8.200 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
5.985 € Без ДДВ
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Itterbeck
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се