Филтри -

Машини за обработка на почвата UNIA

Резултати од пребарување: 53 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

53 огласа: Машини за обработка на почвата UNIA

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
диск брана UNIA Ares L диск брана UNIA Ares L диск брана UNIA Ares L
3
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
6.500 US$ EUR ≈ 6.039 €
Реверзибилен плуг
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Іванівка
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Диск брана
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Straubing
Контактирајте го продавачот
2.635 € UAH 105.000 UAH
Плуг
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Белый Камень
Контактирајте го продавачот
1.882 € UAH 75.000 UAH
Реверзибилен плуг
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Староселье
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Германија, Albersdorf
Контактирајте го продавачот
10.500 US$ EUR ≈ 9.756 €
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Іванівка
нови подривач UNIA нови подривач UNIA нови подривач UNIA
3
Контактирајте го продавачот
4.900 €
Подривач
Длабочина на обработка 75 мм
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, ROKITNO
диск брана UNIA диск брана UNIA диск брана UNIA
3
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.150 €
Диск брана
Потребна сила на трактор 240 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Винница
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Потребна сила на трактор 180 кс
Година 02/2006 Километража 4500 м/ч Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Бахмач
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
5.400 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Чорнобаївський район
Контактирајте го продавачот
32.990 €
Реверзибилен плуг
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
3.125 € Без ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
23.850 € Без ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 170 кс
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
20.790 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
16.400 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Itterbeck
нови подривач UNIA KRET, 3 Zinken нови подривач UNIA KRET, 3 Zinken
2
Контактирајте го продавачот
4.140 € Без ДДВ
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
21.510 € Без ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
20.790 € Без ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
8.750 € Без ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Itterbeck
нови пружинеста фреза UNIA нови пружинеста фреза UNIA нови пружинеста фреза UNIA
3
Контактирајте го продавачот
7.740 € Без ДДВ
Пружинеста фреза
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
14.850 € Без ДДВ
Пружинеста фреза
Година Километража Ширина на опфаќање 12 м
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
13.335 € Без ДДВ
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Itterbeck
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 53 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се