Филтри -

Машини за обработка на почвата UMANFERMMASH од Молдавија

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

1 оглас: Машини за обработка на почвата UMANFERMMASH од Молдавија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови земјоделски валјак UMANFERMMASH KZK-6 нови земјоделски валјак UMANFERMMASH KZK-6
2
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Капацитет 6 ха/час Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Молдавија, Chișinău
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се