Филтри -

Машини за обработка на почвата UMANFERMMASH

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата UMANFERMMASH: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1.762 € UAH 65.000 UAH
Пружинеста фреза
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 15 м
Украина, Миколаївка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Земјоделски валјак
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Днепропетровск
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
2.846 € UAH 105.000 UAH
Пружинеста фреза
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 24 м
Украина, Охиньки
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 15 мм Капацитет 5 ха/час Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Теребовля
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Земјоделски валјак
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Теребовля
Контактирајте го продавачот
7.400 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
6.775 € UAH 250.000 UAH
Диск брана
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Запорожский район
земјоделски валјак UMANFERMMASH КЗК 6А земјоделски валјак UMANFERMMASH КЗК 6А
2
Контактирајте го продавачот
1.491 € UAH 55.000 UAH
Земјоделски валјак
Година 1989 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Вишневе
Контактирајте го продавачот
1.816 € UAH 67.000 UAH
Земјоделски валјак
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 9.2 м
Украина, Білий Камінь
земјоделски валјак UMANFERMMASH КЗК-10 земјоделски валјак UMANFERMMASH КЗК-10 земјоделски валјак UMANFERMMASH КЗК-10
3
Контактирајте го продавачот
4.065 € UAH 150.000 UAH
Земјоделски валјак
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 10 м
Украина, Охиньки
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се