Филтри -

Машини за обработка на почвата Toscano од Украина

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

16 огласа: Машини за обработка на почвата Toscano од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.430 € UAH 349.000 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 14 мм Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Теребовля
нови мулчер за трактор Toscano SPKT-02 нови мулчер за трактор Toscano SPKT-02
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
34.480 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 6.4 м
Украина, м. Тернопіль
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
7.971 € UAH 330.000 UAH
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5.05 м
Украина, м. Тернопіль
Контактирајте го продавачот
7.222 € UAH 299.000 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 120 мм Капацитет 20 ха/час Потребна сила на трактор 90 кс Работна брзина 15 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Украина, м. Тернопіль
нови диск брана Toscano GBBK-C-40 (5 метрів) нови диск брана Toscano GBBK-C-40 (5 метрів)
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
19.320 € UAH 800.000 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 140 мм Капацитет 7.5 ха/час Потребна сила на трактор 150 кс Работна брзина 15 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина, м. Тернопіль
Контактирајте го продавачот
10.870 € UAH 450.000 UAH
Земјоделски валјак
Капацитет 50 ха/час Потребна сила на трактор 140 кс Работна брзина 15 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 8.15 м
Украина, м. Тернопіль
Контактирајте го продавачот
8.454 € UAH 350.000 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 100 мм Капацитет 4.5 ха/час Потребна сила на трактор 110 кс Работна брзина 15 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, м. Тернопіль
нови диск брана Toscano GBBA-28 (3,5метра) нови диск брана Toscano GBBA-28 (3,5метра) нови диск брана Toscano GBBA-28 (3,5метра)
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
9.662 € UAH 400.000 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 120 мм Капацитет 2.5 ха/час Потребна сила на трактор 130 кс Работна брзина 15 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Украина, м. Тернопіль
нови диск брана Toscano GBBK-C-32( 4 метра) нови диск брана Toscano GBBK-C-32( 4 метра)
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
18.120 € UAH 750.000 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 100 мм Капацитет 6 ха/час Потребна сила на трактор 140 кс Работна брзина 15 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, м. Тернопіль
Контактирајте го продавачот
15.700 € UAH 650.000 UAH
Култиватор
Длабочина на обработка 100 мм Потребна сила на трактор 180 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 8.1 м
Украина, м. Тернопіль
Контактирајте го продавачот
13.290 € UAH 550.000 UAH
Култиватор
Длабочина на обработка 100 мм Потребна сила на трактор 140 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6.1 м
Украина, м. Тернопіль
нови рото фреза Toscano RTST нови рото фреза Toscano RTST
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
10.000 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Длабочина на обработка 270 мм Потребна сила на трактор 75 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Украина, м. Тернопіль
Контактирајте го продавачот
34.780 € UAH 1.440.000 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 120 мм Капацитет 6 ха/час Потребна сила на трактор 180 кс Работна брзина 15 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, м. Тернопіль
Контактирајте го продавачот
16.180 € UAH 670.000 UAH
Подривач
Длабочина на обработка 550 мм Капацитет 4 ха/час Потребна сила на трактор 350 кс Работна брзина 7 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4.95 м
Украина, м. Тернопіль
Контактирајте го продавачот
15.700 € UAH 650.000 UAH
Подривач
Длабочина на обработка 700 мм Капацитет 4 ха/час Потребна сила на трактор 310 кс Работна брзина 7 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, м. Тернопіль
Контактирајте го продавачот
10.870 € UAH 450.000 UAH
Подривач
Длабочина на обработка 450 мм Капацитет 2.2 ха/час Потребна сила на трактор 150 кс Работна брзина 7 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3.05 м
Украина, м. Тернопіль
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се